Can-Am MAVERICK R X RS
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Snaga motora | 240 KS |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Digitalno |
| Prijenos | izravno |
| 2WD | Da |
| Vrsta prijenosa | Dvije spojke |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 999 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | A-ručica |
|---|---|
| Put | 635 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | A-ručica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Put | 648 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Tri klipa |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 255 mm |
| Klip | Dva klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Servoupravljač |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 3556 mm |
| Širina | 1985 mm |
| Visina | 1815 mm |
| Međuosovinski razmak | 2743 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 1016 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 50 l (nisko) |
| Ground clearance | 432 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, USB socket, Touch display |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Povijest
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 KS
999 ccm
1016 kg
Najčešća pitanja Can-Am MAVERICK R X RS
- Koji je bolji? Motocikl Can-Am MAVERICK R X RS ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Can-Am MAVERICK R X RS?
- U usporedbi s drugim Side-by-Side motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Can-Am MAVERICK R X RS.
- Koliko je popularan motocikl Can-Am MAVERICK R X RS?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Can-Am MAVERICK R X RS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.




























